Датчик присутності для увімкнення світла

Датчик присутності для включення світла активується у разі, коли у зоні його дії є об'єкт. Коли відбувається його фіксація, світло горітиме доти, доки об'єкт не залишить зону видимості. Цікавим є те, що людина може навіть не рухатися, тому що висока чутливість датчика дозволяє фіксувати навіть подих. Використовувати вироби можна не тільки для того, щоб керувати освітленням, але і для безпеки. Проводити їх установку можна у багатьох приміщеннях, оскільки вони практичні у використанні.

Датчик присутності для увімкнення світла

У широкому доступі вони представлені у великій різноманітності. Важливо розуміти, що вони мають певні переваги та особливості, які потрібно враховувати перед вибором. У нашому інтернет-магазині ви зможете ознайомитись з асортиментом датчиків присутності для включення світла, та підібрати саме ту модель, яка вам підійде. Наші консультанти дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять вас, і допоможуть підібрати потрібний варіант. Ви зможете отримати автоматизацію освітлення, заощадити фінанси та комфортно перебувати у приміщенні. Пам'ятайте, що немає сенсу економити на виробі, тому що від його якості залежатиме те, чи він зможе впоратися з поставленим завданням.

Датчик присутності людини

Датчик присутності людини є виріб у вигляді інфрачервоного датчика, який може фіксувати знаходження та переміщення об'єкта. Не менш важливим є те, що його використання дозволяє провести комутацію живлення електроприладів. Використовувати датчики можна як у одиночній кількості, так і комплексно. Найчастіше їх використовують у тих приміщеннях, в яких люди перебувають невеликий період часу. Це може бути комора або горище. Вироби монтуються зовні перед дверима. Не рідкість, коли їх використовують у громадських місцях, тому що вони тішать своєю практичністю.

Датчик присутності для увімкнення світла купить

Суть їх роботи у тому, що вони проводять фіксацію показника інфрачервоного випромінювання, що у зоні роботи вироби. Освітлення буде увімкнено, поки людина не залишить зону видимості датчика. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати датчик присутності людини . Всі моделі представлені у великій різноманітності, що дозволить кожному підібрати потрібний варіант. Всі вони мають відомих виробників, тому сумніватися в їхній функціональності не доведеться. Якщо у вас є ті чи інші питання, отримати відповіді на них ви зможете у наших фахівців.

Інтернет-магазин електротоварів Шоп220 пропонує широкий вибір сучасних якісних електротехнічних виробів для будь-якого бюджету.

Наверх