Ідеї ​​для маленької кухні

Шукаєте ідеї для маленької кухні? Надихніться цими порадами для крихітних, красивих та по-справжньому функціональних просторів.
Не зрозумійте нас неправильно, ми любимо кухню, гідну Pinterest, простору, наповнену світлом, де є гарно підібраний багет на стіну, таку більшу, як весь нижній поверх нашого будинку. Мати таку кухню не є реальністю для більшості із нас.
Отже, що ви можете зробити з невеликим простором, який маєте?
Використовуйте освітлення для створення фокусу
Є так багато ідей для маленьких кухонь, які не потребують повної реконструкції.
Створіть фокус із розумним кухонним освітленням, оскільки підвісне освітлення може бути ефективним способом відвернути увагу від мініатюрних розмірів кухні, надавши простору стильного та витонченого вигляду.
Це робоче освітлення не тільки практично, коли ви нарізаєте овочі, але також ідеально підходить для того, щоб заявити про себе. Якщо у вас немає місця, щоб повісити великий підвісний світильник, або якщо це не практичний варіант, подумайте про використання настінних світильників, щоб створити інтерес. Виберіть світильники такого кольору, який контрастує з стінами, щоб вони виділялися. Скористайтеся цією ідеєю і створіть цілісний образ, підібравши їх до своїх шаф або сміливо використовуйте кухонне освітлення, щоб додати яскравих фарб.

кухні


Відкриті стелажі дають необхідний для невеликої кухні простір
У той час як кухонні шафи від підлоги до стелі є чудовим варіантом для максимального збільшення простору зберігання на невеликій кухні, їх надлишок може зробити маленьку кухню квадратною. Поділ простору за допомогою відкритих стелажів — чудове рішення, яке може стати привабливим елементом дизайну, якщо його оформити гарним посудом та скляним посудом.
Вибирайте тонкі прилади для економії простору
Звичайно, дизайн вашої кухні теж має бути практичним. Коли справа доходить до вибору техніки для маленької або навіть крихітної кухні, вибір на користь тонких версій — чудове рішення для обмеженого простору.
Ви не тільки заощадите місце, а й, ймовірно, краще задовольните свої потреби та зменшите споживання енергії.
Вибирайте яскраве, сучасне оздоблення вікон
Це ідеальний спосіб додати трохи енергії у маленький кухонний простір.
Чому б не використовувати яскраво-червоні жалюзі, щоб додати справжній сплеск кольору та пожвавити монохромний кухонний простір. Додавши бордюр декоративний, ви зможете додатково розставити акценти.
Планування з урахуванням природного освітлення
Пріоритет природного світла є обов'язковим, коли ви працюєте з будь-яким типом невеликого простору, оскільки воно може добре освітлювати та дійсно покращити сприйняття кімнати.
Квадратні маленькі вбудовані кухні, розташовані навколо вікна, обов'язково обмежують світло у просторі, тому варто розглянути варіант із відкритими полицями. Вставка раковини під вікном - чудовий варіант, з чудовим виглядом, який полегшує миття посуду (хоч би трохи).

Наверх