Обідній стіл – обов’яковий елемент кухні

Стіл виступає незамінним атрибутом кухонного приміщення. У наш час існує безліч найрізноманітніших моделей обідніх столів, які відрізняються своїм стилем, матеріалами виробництва, розмірами, формою тощо. Великий асортимент кухонних столів пропонує інтернет-магазин «Меблі Сіті». Звичайно можна загубитись у такому великому різноманітті, тому слід з розумом підійти до вибору обіднього столу для своєї кухні, щоб отримати дійсно зручний, який стане частиною інтер’єру. Слід врахувати усі деталі, щоб отримати гарні та якісні меблі, що слугуватимуть тривалий час, залишаючись актуальними для інтер’єру приміщення.

Обідній стіл

Як підібрати правильну модель столу
Обираючи стіл на кухню, слід звернути увагу на наступні характеристики виробу:

  • Розмір. Цей показник має відповідати габаритам приміщення. Для просторої кухні можна легко обирати великі, навіть громіздкі моделі, а от для малого приміщення краще зупинити свій вибір на столах-трансформерах, які з маленького столика перетворюються на повноцінний обідній стіл.
  • Форму стільниці. Загалом форма залежить від стилю кухні. Класичний стиль ніколи не виходить із моди. Стільниця може бути квадратною, прямокутною, овальною чи круглою. Універсальною формою вважають прямокутну, оскільки вона підходить до будь-якого приміщення, стіл такої форми підходить для встановлення у будь-якому місці кімнати, до того ще й здатен вмістити більше людей. Столи круглої та овальної форми стануть у пригоді сім’ям із дітьми, оскільки вони не мають гострих кутів.
  • Матеріали. Сучасні столи виготовляють із різноманітних матеріалів: дерева, металу, МДФ, скла, кераміки, ДСП, шпону. Дерев’яні столи вважають найекологічнішими. Вони вирізняються міцністю та довговічністю, але такі моделі коштують недешево. Прекрасною альтернативою за доступною ціною виступає стіл із МДФ.

Сьогодні популярними є столи зі скляною стільницею. Для їх виготовлення використовується загартоване скло, яке має стійкі властивості.

Обідній стіл


Колір та стиль виробу
Тривалий час люди більше уваги звертають на столи у кольорі натурального дерева. Сучасні столи бувають найрізноманітніших кольорів. Це можуть бути яскраві моделі, які стануть акцентом інтер’єра, або ж столи зі стільницею, на яку наноситься візерунок, роблячи його унікальним. Магазин «Меблі Сіті» пропонує своїм клієнтам столи різного кольору. Кожен знайде оптимальний варіант для своєї кухні.
Зовнішній вигляд столу залежить від смаку покупця. Безумовно, стіл має відповідати загальному стилю приміщення. Сучасні ультрамодні моделі з глянцевими поверхнями будуть дещо дивно виглядати у кухні, оформленою у стилі кантрі.
Фурнітура меблів
Якість меблів забезпечують не тільки матеріали, але й фурнітура, яку виробник використовує для оформлення та складання меблів. Інтернет-магазин «Меблі Сіті» співпрацює з перевіреними виробниками, тому ми гарантуємо якість фурнітури, яка значно збільшує термін використання меблів та їх надійність. Значна частина фурнітури виконана з якісних сплавів, що мають стійкі характеристики.

Наверх